Zimowa Przygoda z Husky

Zimowa Przygoda z Husky to gratka dla miłośników białego szaleństwa! Pokryte śniegiem łąki i lasy to niesamowita sceneria dla podróży w saniach ciągnących przez czworonogi. To świetna przygoda, która z pewnością zostanie na długo w Twojej pamięci. A może za rok znowu się na nią wybierzesz?

Kontynuuj czytanie

Skok na Bungee

Skok na Bungee w Zakopanem -

Podaruj sobie niezapomniane chwile oraz ogromną dawkę adrenaliny skacząc na bungee. W zależności od wybranej lokalizacji, będziesz mógł podziwiać piękne krajobrazy Warszawy lub Zakopanego z wysokości 90 metrów. Skoki realizowane są dźwigu przystosowanego do skoków na bungee.

Kontynuuj czytanie

Wyprawa na quadach

Wyprawa na quadach w Katowicach -

Wyprawa na quadach to gratka dla niejednego fana tych czterokołowców! Podczas wycieczki poznasz podstawy jazdy w zróźnicowanym terenie oraz nauczysz się pokonywania przeszkód przy pomocy dodatkowego osprzętu. Przygotuj się na ekstremalną jazdę w wodzie i piasku, przeprawy przez bagna i rzeki oraz strome zjazdy i podjazdy. Jazdy odbywają się na torze lub w terenie zależnie od miasta w którym prezent zostanie zrealizowany. W zależności od lokalizacji wymagany jest wiek 16 lub 18 lat oraz prawo jazdy Kategorii B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Kontynuuj czytanie