Wyprawa off road – Panorama Beskidu Śląskiego

Wyprawa off road - Panorama Beskidu Śląskiego -

Beskid Śląski to oryginalne miejsce w Polsce. Znajduje się tu wiele malowniczych dolin i szczytów. Będziesz miał okazje zdobyć je autem terenowym. Jazda Off Road w górach to bardzo trudne wyzwanie dla Ciebie i dla samochodu. Dzięki doświadczeniu instruktorów będziesz mógł poznać techniki jazdy w tego typu miejscach.

W trakcie naszej 2h wyprawy zdobędziemy szczyt góry Soszów oraz Trzy Kopce, przejedziemy najbardziej widokowymi trasami Beskidu, znajdziemy czas na chwilę relaksu na tarasie widokowym przy filiżance kawy. Podczas jazdy szutrowymi, kamienistymi trasami będziemy podziwiać zalew znajdujący się na Wiśle, Pałac Prezydencki, skocznię, dolinę miasta Wisły i całą Panoramę Beskidu. Nie zabraknie również odrobiny adrenaliny wynikającej z pokonywania trudnych przeszkód terenowych, ostrych zjazdów i podjazdów. Przekonasz się co potrafi samochód terenowy i czy ma jakieś ograniczenia. Nasza wyprawa to trzymająca w napięciu przygoda z olbrzymią dozą relaksu i nastawieniem na piękno krajobrazu.

ważność vouchera:

365 dni lub 1 sezon w przypadku sezonowych atrakcji

informacje dla oglądających:

Osoba obdarowana może zaprosić maksymalnie 3 osoby towarzyszące.

lokalizacja:

Wisła

obowiązujący strój:

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

czas trwania:

Czas trwania jazdy to 2 godziny.

wymagania:

Minimalny wiek osoby obdarowanej to 18 lat. Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

pogoda:

Pogoda może uniemożliwić realizację. W takim przypadku realizacja prezentu zostanie przełożona na najbliższy dostępny termin.

dodatkowe informacje:

Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Jeep.

kup voucher na Wyprawa off road – Panorama Beskidu Śląskiego, już od:

399,00

pln

Wyprawa off road - Panorama Beskidu Śląskiego -