Przygoda w parku linowym dla dzieci

Przygoda w parku linowym dla dzieci w Toruniu -

Przygoda w parku linowym dla dzieci to aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu oraz wyśmienita i bezpieczna zabawa pod okiem profesjonalnych instruktorów. Dzięki konstrukcji szlaku dziecku mogą towarzyszyć rodzice lub opiekunowie, którzy będą dopingowali małego sportowca. W trakcie trwania atrakcji uczestnicy są asekurowani przez sprzęt najwyższej jakości.

Kontynuuj czytanie

Kilkugodzinne szkolenie Jazdy Off Road 4×4 – w Warszawie

Indywidualne Szkolenie Off Road 4x4 - 4 godziny w Warszawie -

OFF ROAD to wyzwanie dla kierowcy i maszyny. Sprawdź się w błocie, na grząskim gruncie, przejedź przez głęboką wodę sprawdź czy auto poradzi sobie ze stromymi górkami. Naucz się nowych technik jazdy które przydadzą się podczas trudnych sytuacji na drodze.

Kontynuuj czytanie

Wyprawa off road – Panorama Beskidu Śląskiego

Wyprawa off road - Panorama Beskidu Śląskiego -

Beskid Śląski to oryginalne miejsce w Polsce. Znajduje się tu wiele malowniczych dolin i szczytów. Będziesz miał okazje zdobyć je autem terenowym. Jazda Off Road w górach to bardzo trudne wyzwanie dla Ciebie i dla samochodu. Dzięki doświadczeniu instruktorów będziesz mógł poznać techniki jazdy w tego typu miejscach.

W trakcie naszej 2h wyprawy zdobędziemy szczyt góry Soszów oraz Trzy Kopce, przejedziemy najbardziej widokowymi trasami Beskidu, znajdziemy czas na chwilę relaksu na tarasie widokowym przy filiżance kawy. Podczas jazdy szutrowymi, kamienistymi trasami będziemy podziwiać zalew znajdujący się na Wiśle, Pałac Prezydencki, skocznię, dolinę miasta Wisły i całą Panoramę Beskidu. Nie zabraknie również odrobiny adrenaliny wynikającej z pokonywania trudnych przeszkód terenowych, ostrych zjazdów i podjazdów. Przekonasz się co potrafi samochód terenowy i czy ma jakieś ograniczenia. Nasza wyprawa to trzymająca w napięciu przygoda z olbrzymią dozą relaksu i nastawieniem na piękno krajobrazu.

Kontynuuj czytanie