Weekend dla dwojga w Kazimierzu Dolnym z Supercars Extreme

Weekend dla dwojga w Kazimierzu Dolnym z Supercars Extreme - tak

Weekend w Kazimierzu Dolnym w połączeniu z jazdą supersportowymi samochodami na torze Ułęż. Możliwość sprawdzenia trzech sportowych aut: Ferrari, Lamborghini oraz KTM. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny charakter. Prezent doskonały dla niego i dla niej – podczas pobytu w Kazimierzu można rozkoszować się

ważność vouchera:

365 dni lub 1 sezon w przypadku sezonowych atrakcji

informacje dla oglądających:

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

lokalizacja:

Kazimierz Dolny

obowiązujący strój:

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

czas trwania:

Podczas jazdy za kierownicą trzema autami, pokonywany jest dystans 9 okrążeń po zamkniętym torze. Każdym z dostępnych aut pokonasz po trzy okrążenia. Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 14:00 kończy o 11:00. W cenę jest wliczone śniadanie.

wymagania:

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B nie jest wymagane. Dostępny od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub jego obecność.

pogoda:

W przypadku obfitych opadów śniegu termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień- październik, 1-2 dni w każdym miesiącu.

dodatkowe informacje:

Prezent zawiera filmowanie przejazdu jednym z samochodów. Długość jednego okrążenia toru to 2 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 18 dniowym terminem wyprzedzenia. Potwierdzenia rezerwacji należy dokonać najpóźniej do 16 dni przed datą przyjazdu.

kup voucher na Weekend dla dwojga w Kazimierzu Dolnym z Supercars Extreme, już od:

1928,00

pln

Weekend dla dwojga w Kazimierzu Dolnym z Supercars Extreme -