Poznaj Strzelanie

Poznaj Strzelanie w Szczecinie -

Prezent Poznaj Strzelanie to idealna oferta dla osób, które oczekują od atrakcji dużej dawki adrenaliny oraz ekstremalnych emocji. Szkolenie składa się części teoretycznej oraz praktycznej. Podczas pierwszej części, doświadczony instruktor przedstawi Ci zasady bezpieczeństwa, wytłumaczy, jak posługiwać się różnymi rodzajami broni oraz jak zgrywać przyrządy celownicze. Po opanowaniu prawidłowych postaw strzeleckich przyjdzie czas na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Jeśli po oddanych 50 strzałach zapragniesz kontynuować swoją przygodę ze strzelaniem, na miejscu istnieje możliwość dokupienia dodatkowej ilości amunicji.

Kontynuuj czytanie

Zostań rewolwerowcem

Zostań rewolwerowcem w Szczecinie -

Chciałbyś chociaż na chwilę poczuć się jak bohater westernu? Szkolenie z rewolweru pozwoli Ci przenieść w czasie się na Dziki Zachód! Instruktor przedstawi Ci zasady bezpieczeństwa oraz techniki odpowiedniego posługiwania się bronią. Czas trwania atrakcji oraz rodzaj używanej broni zależy od lokalizacji. Na miejscu istnieje możliwość dokupienia dodatkowej ilości amunicji.

Kontynuuj czytanie

Strzelanie z broni bojowej dla Dwojga

Odrobina rywalizacji jeszcze nikomu nie zaszkodziła! Przekonajcie się, które z Was ma celniejsze oko i lepiej radzi sobie ze strzelaniem do celu. Strzelanie z broni bojowej dla Dwojga składa się ze szkolenia teoretycznego oraz praktycznego, które poprowadzi wykwalifikowany instruktor. Zostaniecie szczegółowo przeszkoleni z zakresu zasad bezpieczeństwa obowiązujących na strzelnicy, budowy, działania, właściwego obchodzenia się z bronią, którą z której będziecie korzystać oraz nauczycie się zasad zgrywania przyrządów celowniczych. Po opanowaniu prawidłowych pozycji strzeleckich oddacie kilkadziesiąt strzałów z kilku rodzajów broni tak, aby dopasować broń do indywidualnych preferencji.

Kontynuuj czytanie

Strzelanie z broni bojowej

Będąc dzieckiem marzyłeś o zostaniu policjantem? Dziś jesteś dorosły a Twoja kariera potoczyła się inaczej? Dzięki Prezentowi Ekstremalne strzelanie na strzelnicy możesz spełnić swoje marzenie i chociaż na chwilę poczuć się jak stróż prawa! Szkolenie prowadzone przez doświadczonego instruktora obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną. Zostaniesz szczegółowo przeszkolony z zakresu zasad bezpieczeństwa na strzelnicy, budowy, działania, właściwego obchodzenia się z bronią oraz zasad zgrywania przyrządów celowniczych. Po opanowaniu prawidłowych pozycji strzeleckich oddasz kilkadziesiąt strzałów z kilku rodzajów broni, tak aby dopasować broń do indywidualnych preferencji.

Kontynuuj czytanie

Strzelanie z pistoletu Glock

Strzelanie z pistoletu Glock 17 w Szczecinie -

Zimny dotyk stali, pociągnięcie za spust, zapach prochu… zapewniamy, że krew w żyłach zacznie Ci płynąć szybciej! Strzelanie na strzelnicy składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, które poprowadzi wykwalifikowany instruktor. Po opanowaniu prawidłowych pozycji strzeleckich oraz zapoznaniu się z informacjami pozwalającymi bezpiecznie korzystać z atrakcji, będziesz mógł w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę. Czas trwania oraz rodzaj pistoletów zależy od wybranej lokalizacji. Na miejscu istnieje możliwość dokupienia dodatkowej ilości amunicji.

Kontynuuj czytanie

Poznaj Strzelanie dla Dwojga

Poznaj Strzelanie dla Dwojga w Szczecinie -

Wprowadźcie w życie odrobinę rywalizacji i przekonajcie się, które z Was ma celniejsze oko i lepiej radzi sobie ze strzelaniem do celu. Strzelanie na strzelnicy obejmuje szkolenie teoretyczne oraz praktyczne prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Zapoznacie się z zasadami bezpieczeństwa, nauczycie się, jak właściwie obchodzić się z bronią oraz przyzwoicie prawidłowe pozycje strzeleckie. Każde z Was odda 50 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm. Jeśli zapragniecie kontynuować Waszą przygodę ze strzelaniem, na miejscu istnieje możliwość dokupienia dodatkowej ilości nabojów.

Kontynuuj czytanie

Kilkugodzinne szkolenie Jazdy Off Road 4×4 – w Warszawie

Indywidualne Szkolenie Off Road 4x4 - 4 godziny w Warszawie -

OFF ROAD to wyzwanie dla kierowcy i maszyny. Sprawdź się w błocie, na grząskim gruncie, przejedź przez głęboką wodę sprawdź czy auto poradzi sobie ze stromymi górkami. Naucz się nowych technik jazdy które przydadzą się podczas trudnych sytuacji na drodze.

Kontynuuj czytanie