Skok ze spadochronem

Jeżeli szukasz naprawdę silnych wrażeń, specjalnie przygotowaliśmy skok ze spadochronem dostępny w całej Polsce (blisko każdego większego miasta). Dzięki najlepszym instruktorom w kraju oferowane przez nas skoki tandemowe są w stu procentach bezpieczne. Ich profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klient pozwoli każdemu z was spokojnie i w poczuciu pełnego bezpieczeństwa przeżyć te niezapomniane chwile. Po krótkim przeszkoleniu z podstaw spadochronowej sztuki wsiądziesz do samolotu, który wyniesie Cię na wysokość 4000 metrów.

ważność vouchera:

365 dni

informacje dla oglądających:

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

lokalizacja:

Trójmiasto, Elbląg, Warszawa, Nowy Targ, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Bielsko-Biała, Katowice, Kraków, Częstochowa, Półwysep Helski, Przasnysz, Włocławek, Rzeszów, Łomża

obowiązujący strój:

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku i pogody oraz mocno dopasowane obuwie.

czas trwania:

Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Skok to 50 sekund wolnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

wymagania:

Maksymalna waga obdarowanego – 120 kg, minimalny wzrost – 130 cm. Przeciwwskazania to choroby serca, niewydolność układu oddechowego lub epilepsje. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substacji odurzających.

pogoda:

Skaczemy realizujemy od połowy kwietnia do września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie skoku. W takiej sytuacji rezerwujemy dla uczestnika najbliższy, dogodny termin realizacji.

dodatkowe informacje:

Skoki spadochronowe realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie.

kup voucher na tą atrakcję, już od:

649

pln

shop