Sesja intymna w Warszawie – Artur Mulak

Sesja intymna w Warszawie - Artur Mulak -

Najintymniejszą sferą człowieka są jego emocje. One są treścią, ciało jest formą. Artur Maulak szuka idealnego połączenia tych dwóch elementów. Komfort pracy zapewnia asysta wizażystki i stylistki fryzur. Ona także profesjonalnie przygotowuje modelkę, aby rozwiać jej wszelką niepewność co do wyglądu. Osoba fotografowana ma czuć się piękna i inna. Osobowość osoby fotografowanej determinuje styl zdjęć, a to najczęściej wychodzi już na planie zdjęciowym. W modelu tym fotograf pracuje najczęściej przy świetle zastanym, w naturalnych wnętrzach, dzięki którym każda sesja jest niepowtarzalna. Dominować może klimat luksusu, albo inny, w którym dobrze czuje się modelka.

Fotograf posiada wieloletnie doświadczenie w celach indywidualnych i komercyjnych. Współpracuje między innymi z wielką firmą produkującą bieliznę, wykonując fotografie do wykonywania jej wizerunku.

 

ważność vouchera:

365 dni lub 1 sezon w przypadku sezonowych atrakcji

informacje dla oglądających:

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

lokalizacja:

Warszawa, Lublin, Rzeszów, Radom

obowiązujący strój:

Osoba obdarowana przynosi ze sobą garderobę w której chce być sfotografowana. Charakter sesji sugeruje aby była w tym także bielizna. Dobrze jest aby z elementów garderoby dało się stworzyć 2-4 stylizacji. Dotyczy to także biżuterii.

czas trwania:

Czas trwania sesji zdjęciowej ok 3-4 godzin.

wymagania:

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą odcinka rezerwacyjnego vouchera.

pogoda:

Słoneczny dzień sprzyja zdjęciom.

dodatkowe informacje:

W ramach prezentu osoba obdarowana otrzyma 10 wybranych przez siebie ujęć w formie elektronicznej na płycie dvd w eleganckiej okładce.

kup voucher na Sesja intymna – Artur Mulak, już od:

960,00

pln

Sesja intymna w Warszawie - Artur Mulak -