Pakiet „Dzień w SILVANspa” premium

Pakiet "Dzień w SILVANspa" premium - tak

Dzień w SILVANspa premium to oferta dla tych, którym marzy się chwila relaksu połączona z luksusem. Ośrodek znajduje się w cichej i spokojnej okolicy oddalonej o 30 kilometrów od Rybnika. Na miejscu oddasz się błogiemu zabiegowi pielęgnującemu w kapsule kosmetycznej, relaksacyjnemu masażowi całego ciała oraz mikrodermabrazji. Gabinet spa korzysta wyłącznie z wyselekcjonowanych marek kosmetycznych Babor, Living Dimension, Reviderm, Kleanthouse, Tha’lion, DU Urban, Beauty Creation oraz Purlés. Będziesz miał również możliwość skorzystania ze strefy Wellness na 1,5 godziny oraz podziwiania pięknych widoków i relaksowania się na tarasie.

Kontynuuj czytanie

Pakiet „Dzień w SILVANspa”

Pakiet "Dzień w SILVANspa" - tak

Poświęć dzień wyłącznie dla siebie i udaj się do SilvanSPA znajdującego się w cichej i kameralnej okolicy. Na miejscu czeka na Ciebie relaksacyjny masaż pleców gorącymi kamieniami oraz odżywczy zabieg na twarz. Możesz spędzić również aktywne 1,5 godziny w strefie Wellness. Gdy Twoje ciało będzie już w pełni zrelaksowane, będziesz miał możliwość zrelaksowania się przy filiżance herbaty i podziwiania pięknych widoków.

Kontynuuj czytanie

Pakiet „Dzień w SILVANspa” dla dwojga

Pakiet "Dzień w SILVANspa"  dla dwojga -

Podarujcie sobie odrobinę relaksu i spędźcie dzień w SILVANspa. Bogaty program dnia pozwoli Wam spędzić czas zarówno aktywnie, jak i odprężyć się w trakcie trwania zabiegów. Na miejscu czeka na was wstęp do strefy Wellness na godzinę z lampka szampana, masaż gorącymi meksykańskimi kamieniami dla Niego oraz masaż gorącą świecą dla Niej. Gabinet spa korzysta wyłącznie z wyselekcjonowanych marek kosmetycznych Babor, Living Dimension, Reviderm, Kleanthouse, Tha’lion, DU Urban, Beauty Creation, PurlésZrelaksowani i wypoczęci będziecie mieli również możliwość spędzenia wspólnie czasu na tarasie z widokiem na las.

Kontynuuj czytanie

Pakiet „Weekend w SILVANspa” dla dwojga

Pakiet "Weekend w SILVANspa"  dla dwojga -

Pakiet Weekend w SILVANspa dla dwojga to idealna oferta dla osób szukających chwili spokoju i oderwania się od zgiełku dnia codziennego. W SILVANspa oddacie się zabiegom relaksacyjnym, co pozwoli Wam odprężyć się i odpocząć. Gabinet spa korzysta wyłącznie z wyselekcjonowanych marek kosmetycznych Babor, Living Dimension, Reviderm, Kleanthouse, Tha’lion, DU Urban, Beauty Creation, Purlés. Na miejscu czeka na Was szereg ciekawych atrakcji. Piękna i kameralna okolica pozwoli Wam miło spędzić wspólnie czas.

Kontynuuj czytanie

Pakiet „Weekend w SILVANspa” dla dwojga premium

Pakiet "Weekend w SILVANspa"  dla dwojga premium -

Oderwijcie się od zgiełku i pośpiechu spędzając weekend w SILVANspa. Ośrodek znajduje się w miejscowości Żytna położonej 30km od Rybnika i 60 km od Katowic. Ekskluzywny program pozwoli Wam spędzić czas zarówno aktywnie jak i zadbać o swoje ciało. Na miejscu czeka na Was szereg zabiegów, pyszne posiłki, wstęp do strefy Wellness oraz mnóstwo innych atrakcji. Gabinet spa w którym oddacie się błogim zabiegom korzysta wyłącznie z wyselekcjonowanych marek kosmetycznych Babor, Living Dimension, Reviderm, Kleanthouse, Tha’lion, DU Urban, Beauty Creation, Purlés. Piękna okolica i kameralne miejsce to idealna okazja do relaksu oraz odpoczynku. Z pewnością będziecie dobrze wspominać ten wspólnie spędzony czas.

Kontynuuj czytanie

Pakiet „Dzień w SILVANspa” dla dwojga premium

Pakiet "Dzień w SILVANspa"  dla dwojga premium -

Podarujcie sobie odrobinę luksusu i spędźcie dzień w SILVANspa. Ośrodek znajduje się w miejscowości Żytna położonej 30 km od Rybnika i 60 km od Katowic. Bogaty program dnia pozwoli Wam spędzić czas zarówno aktywnie, jak i zrelaksować się w trakcie trwania zabiegów. Prezent zawiera wstęp do strefy Wellness na 1,5 godziny z lampką szampana, masaż gorącymi muszlami Lava dla Dwojga oraz zabieg odświeżający z masażem twarzy dla Niego i mikrodermabrazję z ampułką i algami dla Niej. Gabinet spa korzysta wyłącznie z wyselekcjonowanych marek kosmetycznych Babor, Living Dimension, Reviderm, Kleanthouse, Tha’lion, DU Urban, Beauty Creation, Purlés. Piękna okolica i kameralne miejsce to idealna okazja do spędzenia wspólnie czasu przy filiżance herbaty odrywając się od problemów i zgiełku dnia codziennego.

Kontynuuj czytanie