Masaż Lomi Lomi

Masaż Lomi Lomi - TAK

Lomi Lomi to masaż całego ciała oparty na prastarej tradycji hawajskiej i jej korzeniach. Masaż Lomi Lomi to masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem. Poddaj się temu niezwykłemu w swoim rodzaju masażowi, który zapewni Ci niezwykłe uczucie zadowolenia i błogości!

Kontynuuj czytanie

Masaż świecą

Masaż świecą SOFRI w Warszawie -

Masaż świecą to idealny prezent dla zmęczonych i zapracowanych osób. Spaw najbliższej osobie chwilę relaksu i przyjemności dzięki masażowi świecą wykonaną z wyłącznie naturalnych olejków oraz wosku pszczelego. Po tym zabiegu skóra będzie idealnie nawilżona, a zmęczone ciało zyska nową dawkę energii.

Kontynuuj czytanie

Ukojenie dla Dwojga przy kominku – masaż ciała w Warszawie

Ukojenie dla Dwojga przy kominku- masaż ciała - TAK

Wspaniały relaks dla Par przy płonącym kominku. Do Waszej dyspozycji zostanie oddany gabinet „Otito”, który jest gabinetem VIP do obsługi duo wizyt. Dynamiczny masaż klasyczny w połączeniu z ciepłym, aromatycznym olejkiem pozwoli na wprowadzenie Was w stan ukojenia i relaksu. Oderwijcie się od pośpiechu i zgiełku i spędźcie wspólnie błogie chwile.

Kontynuuj czytanie