Poznaj Kitesurfing – lekcja indywidualna

Poznaj Kitesurfing - lekcja indywidualna -

Kitesurfing to obecnie najmłodszy i najbardziej dynamicznie rozwijający się ekstremalny sport wodny. Kitesurfer stojąc na desce (podobnej do surfingowej lub wakeboardowej) wykorzystuje siłę latawca (kitlea) napędzanego wiatrem do poruszania się w dowolnym kierunku po wodzie. A dzięki odpowiednim warunkom i umiejętnościom, trenujący może wybić się nawet na wysokość 10 metrów nad wodę!

Kontynuuj czytanie

Poznaj Windsurfing – lekcja indywidualna

Poznaj Windsurfing - lekcja indywidualna /Hel -

Poznaj Windsurfing to lekcja indywidualna dla osób nieposiadających sprzętu, a chcących poznać ten niezwykle wciągający sport oraz dla tych, którzy mają swój sprzęt i chcą polepszyć swoje dotychczasowe umiejętności pod okiem instruktora. Indywidualna lekcja to innymi słowy instruktor, który jest non-stop do Twojej dyspozycji i który elastycznie dostosowuje naukę do Twoich potrzeb.

Kontynuuj czytanie

Skok ze spadochronem

Jeżeli szukasz naprawdę silnych wrażeń, specjalnie przygotowaliśmy skok ze spadochronem dostępny w całej Polsce (blisko każdego większego miasta). Dzięki najlepszym instruktorom w kraju oferowane przez nas skoki tandemowe są w stu procentach bezpieczne. Kontynuuj czytanie