Pakiet panieński

Pakiet panieński -

Niesamowity wieczór panieński z super autami sportowymi. Sprawdź Mitsubishi Lancer Evo, Subaru Impreza, Ferrari California oraz  Ariel Atom. Zabierz swoje przyjaciółki i zabawcie się na torze ze sportowymi samochodami.

ważność vouchera:

365 dni lub 1 sezon w przypadku sezonowych atrakcji

informacje dla oglądających:

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, na które będzie czekał mały poczęstunek w specjalnie przygotowanym namiocie lub jeśli będziesz tylko chciała, one również mogą wziąć czynny udział w realizacji prezentu.

lokalizacja:

Ułęż

obowiązujący strój:

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

czas trwania:

Podczas realizacji prezentu pakiet panieński przejedziesz 10 okrążeń EVO lub STI, 10 okrążeń Arielem Atomem i 4 okrążenia Ferrari California.

wymagania:

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B nie jest wymagane. Dostępny od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub jego obecność.

pogoda:

W przypadku obfitych opadów śniegu termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień- październik, 1-2 dni w każdym miesiącu

dodatkowe informacje:

Długość jednego okrążenia toru to 2 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

kup voucher na Pakiet panieński, już od:

3999,00

pln

Pakiet panieński -