Poznaj salsę

Poznaj salsę w Warszawie -

Poznaj salsę to wspaniały prezent dla każdej kobiety. Podczas grupowych zajęć w gronie samych pań będziesz mogła swobodnie uczyć się latynoskich ruchów aby w przyszłości zabłysnąć na parkiecie. Na początku zajęć poznasz podstawowe kroki, a z biegiem czasu nauczysz sie również bardziej skomplikowanych kombinacji.

Kontynuuj czytanie

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga w Legnicy - 4

Chcielibyście spróbować nurkowania ale nie mieliście do tego okazji? Poznaj Nurkowanie to idealna oferta dla Was! Szkolenie rozpocznie część teoretyczna, podczas której nauczycie się znaków używanych do podwodnej komunikacji, zostaną Wam przedstawione zasady bezpieczeństwa oraz zapoznacie się z nazewnictwem i specyfikacją stroju nurka. Później pozostaje już tylko wykorzystanie wiedzy w praktyce i eksplorowanie podwodnego świata.

Kontynuuj czytanie

Poznaj Nurkowanie

Poznaj Nurkowanie w Legnicy - http://youtu.be/dGbLAaiJN-k

Poznaj Nurkowanie to idealna oferta dla początkujących, którzy chcieliby zapoznać się z tym sportem. Szkolenie składa się z dwóch etapów. Podczas części teoretycznej zapoznasz się z zasadami bezpieczeństwa, nazewnictwem i specyfikacją poszczególnych elementów stroju do nurkowania oraz ze znakami używanymi do podwodnej komunikacji. Część praktyczna to wykorzystanie Twojej wiedzy w praktyce podczas nurkowania.

Kontynuuj czytanie

Poznaj Strzelanie

Poznaj Strzelanie w Szczecinie -

Prezent Poznaj Strzelanie to idealna oferta dla osób, które oczekują od atrakcji dużej dawki adrenaliny oraz ekstremalnych emocji. Szkolenie składa się części teoretycznej oraz praktycznej. Podczas pierwszej części, doświadczony instruktor przedstawi Ci zasady bezpieczeństwa, wytłumaczy, jak posługiwać się różnymi rodzajami broni oraz jak zgrywać przyrządy celownicze. Po opanowaniu prawidłowych postaw strzeleckich przyjdzie czas na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Jeśli po oddanych 50 strzałach zapragniesz kontynuować swoją przygodę ze strzelaniem, na miejscu istnieje możliwość dokupienia dodatkowej ilości amunicji.

Kontynuuj czytanie

Zostań rewolwerowcem

Zostań rewolwerowcem w Szczecinie -

Chciałbyś chociaż na chwilę poczuć się jak bohater westernu? Szkolenie z rewolweru pozwoli Ci przenieść w czasie się na Dziki Zachód! Instruktor przedstawi Ci zasady bezpieczeństwa oraz techniki odpowiedniego posługiwania się bronią. Czas trwania atrakcji oraz rodzaj używanej broni zależy od lokalizacji. Na miejscu istnieje możliwość dokupienia dodatkowej ilości amunicji.

Kontynuuj czytanie

Poznaj Strzelanie dla Dwojga

Poznaj Strzelanie dla Dwojga w Szczecinie -

Wprowadźcie w życie odrobinę rywalizacji i przekonajcie się, które z Was ma celniejsze oko i lepiej radzi sobie ze strzelaniem do celu. Strzelanie na strzelnicy obejmuje szkolenie teoretyczne oraz praktyczne prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Zapoznacie się z zasadami bezpieczeństwa, nauczycie się, jak właściwie obchodzić się z bronią oraz przyzwoicie prawidłowe pozycje strzeleckie. Każde z Was odda 50 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm. Jeśli zapragniecie kontynuować Waszą przygodę ze strzelaniem, na miejscu istnieje możliwość dokupienia dodatkowej ilości nabojów.

Kontynuuj czytanie

Ekstremalne Strzelanie

Ekstremalne Strzelanie w Trójmieście -

Marzysz o atrakcji, która dostarczy Ci dużej ilości adrenaliny oraz mocnych emocji? Prezent Strzelanie z broni bojowej to idealna oferta dla Ciebie! Zimny dotyk stali, pociągnięcie za spust, zapach prochu… zapewniamy, że krew w żyłach zacznie Ci płynąć szybciej! Strzelanie na strzelnicy składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, które poprowadzi wykwalifikowany instruktor. Prezent Ekstremalne Strzelanie trwa około 45-60 minut, w zależności od lokalizacji.

Kontynuuj czytanie

Indywidualna lekcja salsy dla dwojga

Indywidualna lekcja salsy dla dwojga w Warszawie -

Salsa to popularny na całym świecie taniec latynoamerykański o pochodzeniu karaibskim tańczony do muzyki również nazywanej salsą. W czasie Indywidualnej lekcji salsy dla dwojga nauczycie się jak prowadzić w tańcu i jak być prowadzoną oraz jak odczytywać i podążać za sygnałami partnera. Zdobyte umiejętności pozwolą Wam odczuć czysty komfort tańczenia, który sprawi, że nie raz zostaniecie okrzyknięci parą parkietu!

Kontynuuj czytanie

Ekstremalne Strzelanie dla Dwojga

Ekstremalne Strzelanie dla Dwojga w Trójmieście -

Prezent Ekstremalne strzelanie dla dwojga to atrakcja, która zapewni Wam dużą dawkę adrenaliny! Pod okiem doświadczonego instruktora dowiecie się jak zgrywać przyrządy celownicze oraz z technikami strzeleckimi kilku rodzajów broni różniących się techniką strzelania, budową oraz z zasadami działania. Po opanowaniu prawidłowych pozycji strzeleckich oraz zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa, będziecie mogli w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę. Czas trwania prezentu Ekstremalne Strzelanie dla Dwojga to około 45-60 minut w zależności od strzelnicy. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Na miejscu istnieje możliwość dokupienia dodatkowej amunicji.

Kontynuuj czytanie