Lot Balonem dla Dwojga – cała Polska

Lot Balonem dla Dwojga Leszno -

Balon jest najsuchszym i najbardziej niezwykłym statkiem powietrznym. Tam, gdzie się pojawia wzbudza wielkie zainteresowanie. Lot balonem to wielka podniebna przygoda. Bezszelestne wznoszenie się do góry, któremu towarzyszy dźwięk płonącego ognia, nadając temu magiczny i niepowtarzalny nastrój. Dzięki nam możecie spełnić swoje marzenie lub ofiarować bliskiej osobie wspaniały upominek. Widokowy Lot Balonem to świetny wpływ na uczczenie rocznicy, romantyczne zaskoczenie ukochanej osoby, bądź oryginalne oświadczyny.

Lot Balonem to gwarancja super widoków – wschodów lub zachodów słońca – i udanego spędzenia czasu.

 

ważność vouchera:

365 dni lub 1 sezon w przypadku sezonowych atrakcji

informacje dla oglądających:

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.

lokalizacja:

Lublin, Warszawa, Trójmiasto, Leszno, Kraków, Białystok, Koszalin, Wrocław, Nowy Targ

obowiązujący strój:

Zalecamy wygodny strój, dostosowany do odpowiedniej pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, nieprzemakalne lub sportowe obuwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

czas trwania:

Zalecamy zarezerwowanie sobie ok. 3-4 godzin. Czas rozłożenia balonu to 1 godzina, podobnie trwa złożenie. Sam lot zajmuje również ok. 60 minut.

wymagania:

Wymagany jest dobry stan zdrowia. Nie zaleca się udziału kobietom powyżej szóstego miesiąca ciąży.

pogoda:

Lot może się odbyć gdy prędkość wiatru nie przekracza 15 km/h. Deszcz jak i chmury burzowe uniemożliwiają lot. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

dodatkowe informacje:

Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się zazwyczaj tuż po świcie oraz późnym popołudniem, na około 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie natomiast lot jest możliwy w ciągu całego dnia

kup voucher na Lot Balonem dla Dwojga, już od:

1599,00

pln

Lot Balonem dla Dwojga Leszno -