Weekendowy relaks SPA w Dworze Elizy dla Dwojga

Weekendowy relaks SPA w Dworze Elizy dla Dwojga - tak

Spędźcie wspólnie dwa urocze dni w spokojnym hotelu oddalonym 30 kilometrów od Kłodzka. Jest to piękne miejsce otoczone lasami doliny Nysy Kłodzkiej. Każde z Was odda się błogim zabiegom kąpieli mleczno-miodowej, maseczki na twarz oraz miodowemu zabiegowi na dłonie. Dzięki temu z pewnością wrócicie zrelaksowani i wypoczęci. Na miejscu macie również możliwość skorzystania z sauny suchej i mokrej, a dla tych bardziej aktywnych udostępniony jest basen i sala fitness.

Kontynuuj czytanie

Weekendowy relaks SPA w Dworze Elizy

Weekendowy relaks SPA w Dworze Elizy - tak

2 dni w cichym i spokojnym miejscu to marzenie każdej zapracowanej i przemęczonej osoby. Weekendowy relaks SPA w Dworze Elizy pozwoli Ci w pełni zregenerować siły oraz odpocząć od codziennego zgiełku. Mleczno-miodowa kąpiel, maseczka na twarz oraz miodowy zabieg na dłonie z pewnością sprawią, że poczujesz się wypoczęty i zrelaksowany. Jeśli zapragniesz spędzić czas aktywnie, na miejscu czeka na Ciebie basen oraz sala fitness. Dla tych mniej ruchliwych do dyspozycji będzie sauna sucha i mokra.

Kontynuuj czytanie

3dniowy pakiet pobytowy w Dworze Elizy

3dniowy pakiet pobytowy w Dworze Elizy - tak

Jesteś przemęczony i marzysz o kilku dniach wyłącznie dla siebie? 3dniowy pakiet pobytowy w Dworze Elizy jest odpowiedzią na Twoje pragnienia! Na miejscu czeka na Ciebie masaż gorącymi kamieniami, kąpiel w kapsule kosmetycznej SPA oraz peeling kawitacyjny wraz z dodatkowym zabiegiem na twarz. W każdej chwili będziesz miał również możliwość skorzystania z basenu, sauny suchej i mokrej oraz sali fitness.

Kontynuuj czytanie

Pakiet SPA dla cery dojrzałej w Dworze Elizy

Pakiet SPA dla cery dojrzałej w Dworze Elizy - tak

Poświęć dzień wyłącznie dla siebie i spędź relaksujące chwile w Dworze Elizy 30 kilometrów od Kłodzka. Oferowane zabiegi są skierowane głównie do osób z cerą dojrzałą. Na miejscu czeka na Ciebie peeling fotodynamiczny twarzy, masaż bańką chińską, manicure SPA oraz chwila odprężenia na nefrytowym łóżku masującym. Dwór Elizy oferuje również wizytę w basenie, saunę suchą lub mokrą oraz salę fitness dla tych, którzy chcieliby spędzić czas w sposób bardziej aktywny.

Kontynuuj czytanie

Romantyczny weekend w Dworze Elizy

Romantyczny weekend w Dworze Elizy - 365

Oderwijcie się na chwilę od rzeczywistości i spędźcie wspólnie cudowny weekend 30 kilometrów od Kłodzka w Dworze Elizy. Czeka na Was apartament, w którym spędzicie dwie noce, rano dostaniecie śniadania do łóżka, a wieczorem spędzicie wspólnie chwile podczas romantycznych kolacji przy świecach. Na miejscu oddacie się błogim zabiegom, nietypowej ceremonii wellness „Miodowy Raj” oraz masażowi relaksacyjnemu. Całość dopełni kąpiel w płatkach róż. Będziecie mieli również możliwość korzystania z basenu, sauny suchej i mokrej oraz sali fitness.

Kontynuuj czytanie