Sesja Fotograficzna ”Metamorfoza”

Sesja Fotograficzna ''Metamorfoza'' w Katowicach - Studio fotograficzne ''Manufaktura Kadrów'', 42-500 Będzin, ul. Koszelew 7.

Przeżyj metamorfozę, którą uwieczni profesjonalny fotograf podczas sesji zdjęciowej! Na początku Twoim wyglądem zajmą się sami specjaliści: fryzjer, który być może zaproponuje Ci nowy kolor i strzyżenie, stylista, który dobierze do Ciebie idealne kreacje i kolorystykę oraz makijażysta, który dopełni Twój nowy look. Na końcu nastąpi kulminacyjny moment, czyli sesja zdjęciowa.

Kontynuuj czytanie

Sesja Fotograficzna Dla Dzieci

Sesja Fotograficzna Dla Dzieci w Katowicach -

Dzieciństwo to najwspanialszy i beztroski okres w życiu człowieka. Uwiecznij te piękne chwile swojego dziecka i podaruj mu piękną pamiątkę na przyszłość. Zdjęcia dziecka wykonane na sesji fotograficznej będą również idealnym prezentem dla najbliższych. Gwarantujemy, że gdy miną lata, a Twoja pociecha będzie już dorosła, z radością będzie wracała do wspomnień uwiecznionych na tych fotografiach.

Kontynuuj czytanie

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga w Legnicy - 4

Chcielibyście spróbować nurkowania ale nie mieliście do tego okazji? Poznaj Nurkowanie to idealna oferta dla Was! Szkolenie rozpocznie część teoretyczna, podczas której nauczycie się znaków używanych do podwodnej komunikacji, zostaną Wam przedstawione zasady bezpieczeństwa oraz zapoznacie się z nazewnictwem i specyfikacją stroju nurka. Później pozostaje już tylko wykorzystanie wiedzy w praktyce i eksplorowanie podwodnego świata.

Kontynuuj czytanie

Poznaj Nurkowanie

Poznaj Nurkowanie w Legnicy - http://youtu.be/dGbLAaiJN-k

Poznaj Nurkowanie to idealna oferta dla początkujących, którzy chcieliby zapoznać się z tym sportem. Szkolenie składa się z dwóch etapów. Podczas części teoretycznej zapoznasz się z zasadami bezpieczeństwa, nazewnictwem i specyfikacją poszczególnych elementów stroju do nurkowania oraz ze znakami używanymi do podwodnej komunikacji. Część praktyczna to wykorzystanie Twojej wiedzy w praktyce podczas nurkowania.

Kontynuuj czytanie

Zapoznawcze szkolenie paralotniowe w Katowicach

Zapoznawcze szkolenie paralotniowe - 365

Zapoznawcze szkolenie paralotniowe umożliwi Ci przeżycie niesamowitych chwil podczas Twojego pierwszego lotu paralotnią nad malowniczym Śląskiem. Szkolenie poprowadzi instruktor Szkoły Pilotażu Paralotni ALTUS, która jest Certyfikowanym Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego o numerze CTO 118. Nauka latania paralotnią podzielona jest na 3 etapy: część teoretyczną, poglądową oraz praktyczną naziemną, gdzie będziesz mógł wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Kontynuuj czytanie