Jazda Porsche 911 Carrera 4 (1 okrążenie)

Jazda Porsche 911 Carrera 4 (1 okrążenie) - MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy.

Jeśli chcesz osobiście doświadczyć dreszczu emocji w legendarnym Porsche to z pewnością duma niemieckiej technologii spełni Twoje oczekiwania. Ta perfekcyjna technologia osiąga pierwszą setkę w zaledwie 4,9 sekundy! Kwintesencja inteligentnej ewolucji. Porsche Carrera 4 dysponuje silnikiem o mocy 350 KM i osiąga prędkość maksymalną 285 km/h! Te osiągi zawdzięcza silnikowi o pojemności 3596cm3 V6 w układzie Boxer.

Zakorzeniony w świecie utytułowanych marek samochodów sportowych drapieżnik o nieszablonowej konstrukcji, którego historia sięga początków XX w., zaoferuje podczas przejazdu pakiet atrakcji i przeżyć tak niepowtarzalnych, jak Twoje odciski palców! Długofalowa niezależność elastycznego budowania designu marki pozwoliła nazwać tego motoryzacyjnego giganta niepowtarzalnym. Ekscytujące? Doświadcz charakteru Porsche osobiście. Na własnej skórze możesz sprawdzić dlaczego to tylko Porsche jest ulubioną marką polskich celebrytów. Bogusław Linda – dla wielu kobiet symbol prawdziwego faceta – jeździ Porsche. Tomasz Kammel czy Kuba Wojewódzki to również znani miiłośnicy tej marki. Kobiety także kochają samochody Porsche. Jeździ nim m. in. Maryla Rodowicz, i w naszym garażu miała je i Doda!

WAŻNE ! Kupując jazdę sportowym samochodem którym jest Porsche 911 Carrera 4 należy zwrócić uwagę na tor, gdzie realizowana będzie jazda. Jazda Porsche odbędzie się na zamkniętym dla ruchu drogowego torze Motopark Ułęż z nawierzchnią asfaltową, której bardzo dobry stan pozwala wykorzystać moc i sprawdzić właściwości jezdne auta.

 

ważność vouchera:

365 dni lub 1 sezon w przypadku sezonowych atrakcji

informacje dla oglądających:

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

lokalizacja:

Ułęż

obowiązujący strój:

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z miękką podeszwą.

czas trwania:

Podczas jazdy za kierownicą Porsche pokonywany jest dystans 1, 2 lub 4 okrążeń toru w zależności od wybranego wariantu prezentu.

wymagania:

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B nie jest wymagane. Dostępny od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub jego obecność.

pogoda:

W przypadku obfitych opadów śniegu termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień- październik, 1-2 dni w każdym miesiącu.

dodatkowe informacje:

Długość jednego okrążenia toru to 2 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

kup voucher na Jazda Porsche 911 Carrera 4 (1 okrążenie), już od:

239,00

pln

Jazda Porsche 911 Carrera 4 (1 okrążenie) -