Jazda KTM X-BOW (1 okrążenie)

Jazda KTM X-BOW (1 okrążenie) - Tor Poznań

KTM X-Bow dysponuje mocą 240 KM ukrytych w zaledwie 700 kilogramowym pojeździe, można go rozpędzić auto od 0 do 100km/h w 3,9s. To duże przyśpieszenie, świetne wyważenie oraz nieopisana precyzja prowadzenia przeniesie Cię w prawdziwy świat bolidów wyścigowych.
Prędkość, przyspieszenie oraz radość jazdy sprawią, że otaczający Cię świat nie będzie miał znaczenia, a dla ciebie zacznie być ważny tylko ten sam moment, sekunda po sekundzie. Spotkanie rozpoczniesz od teoretycznego zapoznania się z bolidem. Instruktor wyjaśni Ci działanie niespotykanych nigdzie indziej rozwiązań technicznych. Zajmiesz miejsce w kabinie, gdzie kierownica jest doczepiana, a jej wygląd i ilość przycisków niczym nie odbiega z tych z F1. Zapniesz pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, założysz kask i wyruszysz na tor. Zawieszenie zaledwie na wysokości kilku centymetrów sprawi, że wykonując go poczujesz jakbyś płynął z prędkością blisko 200 km/h.

Dane techniczne auta: KTM X-Bow

  • Moc: 240 KM
  • Przyspieszenie: 3,9s do 100km/h
  • Pojemność: 2,0 TFSI
  • Silnik: 4-cylindrowy DOHC
  • Napęd: tylny
  • Prędkość maksymalna: 217 km/h
  • Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna
  • Maksymalny moment obrotowy: 310 Nm przy 2200 obr/min

 

ważność vouchera:

365 dni lub 1 sezon w przypadku sezonowych atrakcji

informacje dla oglądających:

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

lokalizacja:

Ułęż, Poznań

obowiązujący strój:

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

czas trwania:

Podczas Jazdy za kierownicą KTM X-Bow pokonywanych jest dystans 1, 2 lub 4 okrążeń po zamkniętym torze. Jazdy autem odbywają się naprzemiennie z analizami umiejętności i instruktażem dokonywanym przez instruktora.

wymagania:

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B nie jest wymagane. Dostępny od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub jego obecność.

pogoda:

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jest to prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień- październik, 1-2 dni w każdym miesiącu.

dodatkowe informacje:

Długość jednego okrążenia toru to 2 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

kup voucher na Jazda KTM X-BOW (1 okrążenie), już od:

129,00

pln

Jazda KTM X-BOW (1 okrążenie) -