Jazda gokartem dla dwojga – cała Polska

Jazda gokartem dla dwojga / Cała Polska - tak

Do Waszej dyspozycji oddajemy wiele torów w całej Polsce, między innymi najdłuższy halowy tor kartingowy Racing Center Warsaw. Tory zostały opracowane tak, by spełnić wymagania zarówno miłośników dobrej zabawy, jak i sportowców trenujących do zawodów. Poczujecie adrenalinę na szybkich prostych i sprawdzicie swoje umiejętności panowania nad kierownicą podczas ciasnych zakrętów. Sprawdźcie swoje umiejętności za kierownicą gokarta. Zobaczcie od czego zaczynali kierowcy Formuły 1, m.in.: Fernando Alonso, Robert Kubica, Lewis Hamilton, Kimi Raikkonen, Jenson Button, Felipe Massa czy Michael Schumacher. Tor kartingowy jest te idealnym miejscem do treningu dla kierowców, którzy chcą poćwiczyć technikę jazdy, nauczyć się bezpiecznego pokonywania zakrętów lub jazdy w poślizgu kontrolowanym. Pobijajcie własne rekordy, urywając kolejne setne sekundy. Sprawdźcie swoje predyspozycje do zostania kierowcą wyścigowym. Po przyjeździe na miejsce otrzymacie pełną odprawę od jednego z instruktorów wraz z potrzebnym sprzętem. Zasiądźcie w mini bolidach i pokażcie, co możecie na dobrym torze kartingowym.

Jazda gokartem dostępna w lokalizacjach:

  • Olsztyn, Wrocław, Płock, Łódź, Rzeszów, Warszawa, Lublin, Kraków, Ostrów Wielkopolski – przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych
  • Poznań, Opole, Częstochowa – od kwietnia do października, pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) – wówczas ustal inny termin.

Możecie wybrać jedną, dowolną lokalizację spośród dostępnych i zrealizować jazdę w najbardziej dogodnym dla Was miejscu.

 

ważność vouchera:

365 dni lub 1 sezon w przypadku sezonowych atrakcji

informacje dla oglądających:

Istnieje możliwość zaproszenia osoby towarzyszącej jako widza.

lokalizacja:

Poznań, Olsztyn, Wrocław, Płock, Łódź, Rzeszów, Warszawa, Opole, Lublin, Częstochowa, Kraków, Ostrów Wielkopolski

obowiązujący strój:

Zalecamy wygodny strój, nie krępujący ruchów. Cały potrzebny sprzęt zapewnia organizator.

czas trwania:

Czas jazdy jest uzależniony od lokalizacji (2x 8, 2x 10 lub 2x 12 minut).

wymagania:

Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm. Dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia mogą korzystać z prezentu tylko pod opieką prawnego opiekuna.

pogoda:

W zależności od lokalizacji. Olsztyn, Płock, Łódź, Rzeszów, Warszawa, Lublin, Kraków, Ostrów Wielkopolski – cały rok. Wrocław, Poznań, Opole, Częstochowa – od kwietnia do października, pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca)

dodatkowe informacje:

W zależności od lokalizacji udostępnimy Państwu gokarty firm: SODI KART, TOBI KATR, DINO LEISURE KART o mocy 6,5 KM i pojemności 200 ccm.

kup voucher na Jazda gokartem dla dwojga / Cała Polska, już od:

99,00

pln

Jazda gokartem dla dwojga / Cała Polska -