Sobota pod żaglami na Mazurach

Sobota pod żaglami na Mazurach - Sobota pod żaglami na Mazurach

Poczuj wiatr we włosach i zmierz się z żaglami, linami a może nawet i ze sterem. Możesz przygotować się na aktywny wypoczynek i współpracę z resztą załogi lub na słodkie leniuchowanie i odpoczywanie. Z pokładu jachtu roztaczają się niesamowite widoki: mazurskie lasy, porty pełne żaglówek oraz dzikie plaże z brodzącym ptactwem. Szum fal rozbijających się o dziób jachtu i wiatr łopocący żaglami zastąpią codzienny zgiełk, a Ty będziesz mógł zrelaksować się własnie w tej pięknej aranżacji.

Kontynuuj czytanie

Romantyczny rejs we dwoje na Mazurach

Romantyczny rejs we dwoje na Mazurach -

Wyobraź sobie tylko Wy, piękny jacht i malownicza kraina Wielkich Jezior Mazurskich, w asyście doświadczonego sternika, który zajmie się wszystkim. Mazury tylko dla Was. Przez cały dzień (i noc, jeśli takie będzie Wasze życzenie) będziecie żeglować po najpiękniejszych zakątkach Pojezierza Mazurskiego. Kieliszki szampana, intymna atmosfera, pozwolą Wam zrelaksować się przy dźwiękach szant. Ta romantyczna przygoda sprawi, że oderwiecie się od codzienności, a niezapomniane momenty pozostaną w Waszej pamięci na zawsze.

Kontynuuj czytanie

Rejs studencki na Mazurach

Rejs studencki na Mazurach -

Rejs studencki to świetna propozycja przeżycia nowej przygody! Przepełniona atrakcjami, emocjonująca wyprawa poprowadzi po najpiękniejszych akwenach i zakątkach Mazur. Rejs ma charakter wędrowny. Codziennie cumujesz w innych ciekawych miejscach. Raz są to dzikie i niedostępne bindugi, gdzie śpiewamy szanty przy ognisku. Następnego dnia są to mariny największych miast, w których zobaczysz najciekawsze zabytki oraz odwiedzisz najgorętsze żeglarskie tawerny.

Kontynuuj czytanie

Tydzień pod żaglami na Mazurach

Tydzień pod żaglami na Mazurach -

Tygodniowy rejs na Mazurach to idealny pomysł na oderwanie się od stresów, pospiechu i zgiełku dnia codziennego. Nie musisz posiadać żadnych umiejętności związanych z żeglarstwem. Jeśli będziesz tylko chciał, poznasz tajniki sztuki żeglarskiej, zmierzysz się z linami, bloczkami, a może nawet sterem, jeśli nie – możesz spokojnie relaksować się i oddawać błogiemu lenistwu na pokładzie jachtu, a my zajmiemy się resztą. Nad całością imprezy czuwać będzie profesjonalny sternik. Podczas siedmiu dni żeglugi odwiedzisz najciekawsze porty, najgorętsze tawerny żeglarskie i najpiękniejsze dzikie bindugi. Żeglowanie odbywa się na nowoczesnych i bezpiecznych jachtach typu Tango 780 Sport, Antila, Joker lub Twister.

Kontynuuj czytanie

Weekend pod żaglami na Mazurach

Weekend pod żaglami na Mazurach - tak

Weekend na żaglach to świetny pomysł na oderwanie się od stresów i zgiełku dnia codziennego. To 2 dni żeglarskiej przygody spędzone na nowoczesnym jachcie kabinowym, podczas których zwiedzisz najciekawsze porty, zabytki najpiękniejszych miast oraz dzikie, niedostępne bindugi, gdzie przy ognisku i dźwiękach szant wysłuchasz żeglarskich historii. Nie musisz posiadać żadnych umiejętności, to od Ciebie zależy czy chcesz ten weekend poświęcić na beztroski relaks, czy aktywny wypoczynek ucząc się żeglarskiego fachu na pokładzie jachtu.

Kontynuuj czytanie

Rejs rodzinny na Mazurach

Rejs rodzinny na Mazurach -

Rodzinny rejs na mazurach to niezwykłe doświadczenie na wodzie. Jeśli chcesz z rodziną spędzić miło i ciekawie czas to spróbuj rejsu na Mazurach. Rejsy odbywają się w Giżycku.

Żeglowanie odbywa się na nowoczesnych i bezpiecznych jachtach typu Tango 780 Sport, Antila, Joker, Twister lub w tej samej klasie. Kontynuuj czytanie