Ferrari vs KTM X-Bow

Ferrari vs KTM X-Bow -

Porównaj flagowy model spod znaku czarnego konia Ferrari F430 z niesamowicie szybkim, świetne wyważonym bolidem KTM X-Bow.

Zagospodarowany na miejscu starych pasów lotniska Ławica – Tor Poznań, jest największym (dł. 4083 m) torem wyścigowym w Polsce o nawierzchni asfaltowej, w jakiego skład wchodzi także 1480 m tor kartingowy. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim.

Piekielnej mocy 430 KM Ferrari osiąga pierwszą setkę w niecałe 4 sekundy! KTM X-BOW wyposażony jest w silnik o mocy 240KM z momentem obrotowym 310 Nm. Dzięki swojej wyjątkowo lekkiej konstrukcji KTM X-BOW potrafi rozpędzić się do prędkości 100 km/h w zaledwie 3.9 sekundy. Podejmij wyzwanie i sprawdź sam jak duże wrażenia przynosi jazda tymi autami.

 

ważność vouchera:

365 dni lub 1 sezon w przypadku sezonowych atrakcji

informacje dla oglądających:

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

lokalizacja:

Poznań

obowiązujący strój:

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

czas trwania:

2 okrążenia Podczas jazdy za kierownicą Ferrari vs KTM, pokonywany jest dystans 2 okrążeń po sektorze kartingowym – Tor Poznań. Każdym z dostępnych aut pokonasz po jednym okrążeniu.

wymagania:

Prawo jazdy kat. B nie jest wymagane. Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub jego obecność. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

pogoda:

W przypadku obfitych opadów śniegu termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień- październik, 1-2 dni w każdym miesiącu.

dodatkowe informacje:

Długość jednego okrążenia toru to 1,4 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

kup voucher na Ferrari vs KTM X-Bow, już od:

399,00

pln

Ferrari vs KTM X-Bow -