Wieczór z Pole Dance dla Dwojga

Podarujcie sobie niesamowite wspomnienia i udajcie się na zorganizowany dla Was wieczór z pole dance. Na początku odbędzie się podstawowy kurs tańca na rurze, dzięki któremu partnerka nauczy się stawiać pierwsze kroki w pole dance. Efekty szkolenia zaprezentuje swojemu partnerowi podczas prywatnego pokazu w VIP roomie po wyśmienitej kolacji.

Kontynuuj czytanie

Poznaj Fotografię – Indywidualne zajęcia

Poznaj Fotografię - Indywidualne zajęcia w Warszawie -

Indywidualne 2,5 godzinne zajęcia fotografowania to idealny prezent dla miłośników fotografii, którzy chcieliby podszlifować swoje umiejętności oraz dla tych, którzy nie mają jeszcze doświadczenia i swoje pierwsze kroki z fotografią chcieliby stawiać pod okiem profesjonalisty. Dzięki indywidualnemu charakterowi spotkania na bieżąco będziesz uzyskiwał odpowiedzi oraz wskazówki, a uwaga będzie skupiona w 100% na Tobie.

Kontynuuj czytanie

Sesja Fotograficzna ”Metamorfoza”

Sesja Fotograficzna ''Metamorfoza'' w Katowicach - Studio fotograficzne ''Manufaktura Kadrów'', 42-500 Będzin, ul. Koszelew 7.

Przeżyj metamorfozę, którą uwieczni profesjonalny fotograf podczas sesji zdjęciowej! Na początku Twoim wyglądem zajmą się sami specjaliści: fryzjer, który być może zaproponuje Ci nowy kolor i strzyżenie, stylista, który dobierze do Ciebie idealne kreacje i kolorystykę oraz makijażysta, który dopełni Twój nowy look. Na końcu nastąpi kulminacyjny moment, czyli sesja zdjęciowa.

Kontynuuj czytanie

Poznaj tango argentyńskie dla dwojga

Poznaj tango argentyńskie dla dwojga -

Klasyczne tango argentyńskie jest tańcem charakteryzującym się improwizacją i bliskością partnerów. Udajcie się na lekcję tanga i spędźcie wspólnie czas podczas nauki tego tańca opowiadającego o miłości, pasji i namiętności. Dzięki indywidualnemu charakterowi zajęć, instruktor będzie korygował wasze błędy na bieżąco i udzielał cennych wskazówek.

Kontynuuj czytanie

Kurs Sushi II stopnia

Kurs Sushi II stopnia to świetny prezent dla miłośników japońskiej kuchni, którzy podstawy przygotowywania tego pysznego smakołyku mają już opanowane. Na spotkaniu dowiesz się nie tylko ciekawych informacji na temat japońskiej estetyki w kuchni czy rodzajów i sposobów przygotowania półproduktów ale również samodzielnie przygotujesz różne rodzaje sushi.

Kontynuuj czytanie

Inspiracje w Kuchni

Inspiracje w Kuchni -

Inspiracje w Kuchni to świetny prezent dla miłośników gotowania. Podczas spotkania doświadczony kucharz nauczy Cię pomocnych technik, dzięki którym przygotowanie posiłków będzie jeszcze łatwiejsze. Na zajęciach przygotujecie m.in. kurze piersi faszerowane ziołami z sosem estragonowym czy krem kataloński z owocami i migdałami.

Kontynuuj czytanie

Francuska lekcja gotowania

Francuska lekcja gotowania -

Przenieś się do niesamowitego kraju ze stolicą w Paryżu dzięki pysznym potrawom, które już niedługo będziesz przyrządzał w swojej kuchni! Podczas kursu gotowania zgłębisz tajniki kuchni francuskiej oraz dostaniesz cenne rady i wskazówki od doświadczonego kucharza. Od dziś Francja nie będzie Ci się kojarzyła wyłącznie z żabimi udkami, ślimakami i bagietką.

Kontynuuj czytanie